Online értékesítési asszisztens – HufBau Braun

Online értékesítési asszisztens

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Maszk
Design elem

A pozíció leírása:

Építőanyag-Centrumunk több mint 35 éves múltra visszatekintő magyar, családi vállalkozásként alakult. Dinamikusan fejlődő csapatunkba munkatársat keresünk móri telephelyünkre Online értékesítési asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • termékek feltöltése webshopba, termékleírások készítése, termékadatbázis karbantartása,
  • A webshop vásárlóinak, ügyfeleinek tájékoztatása a termékekkel és lehetőségekkel kapcsolatban
  • Bejövő vevői megrendelések feldolgozása, kezelése, nyomon követése
  • Rendelés feldolgozáshoz tartozó adminisztratív feladatok kezelése
  • árváltozások leképezése
  • telefonos megkeresések fogadása

Elvárások:

  • online alkalmazásokban szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • monotonitás tűrés
  • Precizitás
  • Ügyfélközpontú- , megoldás-, és eredményorientált gondolkodás
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • építőipari képzettség és/vagy építőanyag ismeret
  • webshop admin felületek ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Ügyfélszolgálati, kereskedelmi tapasztalat
  • alapfokú angol tudás

Amit nyújtunk:

  • Sokrétű feladatkör fiatalos, családias légkörben
  • Stabil háttér, hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes, hivatalos fizetés, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezés módja: fényképes Önéletrajzzal lehet az allas@braunbau.hu e-mail címre megküldve, melyben megjelöli az előző munkahelyi referenciáját is.

További pozíciók:

Pályázd meg a legszimpatikusabb nyitott pozíciónkat az alábbi űrlap kitöltésével

Küldd el a jelentkezésed 3 egyszerű lépésben:

Kitöltés ikon

Add meg
az adataidat

Első lépésként töltsd ki és küldd el a gombra kattintva az alul lévő űrlapot, hogy bekerülj a jelentkezők közé

Telefon ikon 2

Várd meg a visszajelzésünket

Válaszaid kiértékelése után értesíteni fogunk, hogy továbbjutottál-e a második kiválasztási fordulóba

Tanácsadás ikon

Gyere el egy
személyes interjúra

Ha bekerülsz a kiválasztottak közé, egy előre egyeztetett időpontban személyesen is megismerjük egymást

Jelentkezési űrlap

Kedves Pályázó, szíveskedj kitölteni ezt az űrlapot, ha szeretnél jelentkezni a cégünk által meghirdetett valamelyik nyitott pozícióra. Arra kérünk, hogy csak valós adatokat adj meg, és ügyelj rá, hogy az elérhetőségeidben ne legyen elírás, mert akkor nem fogunk tudni visszajelezni neked.

Hogyan zajlik a kiválasztási folyamat és mi történik az űrlap kitöltését követően?

Miután kitöltöd az űrlapot, és rákattintasz alul a jelentkezés gombra, egy visszaigazoló oldal fogja jelezni, ha a rendszerünk rögzítette a jelentkezésedet. Az internetkapcsolat sebességétől függően ez akár fél percig is eltarthat, kattintás után légy türelemmel.

Mi pár naponta átnézzük a beérkező pályázatokat, és eldöntjük, kiket szeretnénk behívni személyes interjúra. Erről telefonon fogunk értesíteni. Néhány pozíciónál telefoninterjút és referenciainterjút is készítünk a személyes elbeszélgetés előtt.

Ha a pályázatod alapján nem tudunk sort keríteni a személyes találkozóra, akkor e-mailben fogjuk ezt jelezni.

Sikeres elbírálás esetén egy kb. fél órás személyes beszélgetés következik, ahol te is felteheted a kérdéseidet, és persze mi is szeretnénk megismerni téged.

Ha a beszélgetésen úgy ítéljük meg, hogy egymást kerestük, akkor akár már másnaptól munkába is állhatsz. Amennyiben most is dolgozol valahol, és köt az előző munkahelyeden a felmondási idő, ezt természetesen figyelembe fogjuk venni.

Ha további információra lenne szükséged nyitott pozícióinkkal kapcsolatban, munkaidőben készséggel állunk rendelkezésedre:

allas@braunbau.hu

+36 30 749 0201